Opis zabiegów

1. MANICURE KLASYCZNY

Manicure klasyczny polega na usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę paznokcia. Podczas wykonywania zabiegu manicure klasyczny wykorzystuje się pilniki, cążki do paznokci oraz do wycinania naskórka, łopatka do podważania naskórka.
Kolejność wykonywania manicure zmycie lakieru, skrócenie paznokci, opiłowanie paznokci,odsunięcie skórek
zmiękczenie naskórka w kąpieli mydlanej, podważenie skórek, usunięcie skórek, posmarowanie odkażającym płynem,odtłuszczenie paznokci, osuszenie paznokci,nałożenie emalii lub lakieru.

2. JAPOŃSKI MANICURE

jest to zabieg pielęgnacyjny, polegający na wcieraniu specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy
pudru. Wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im połysk różowej perły, zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli
oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. P.Shine to metoda zalecana zarówno dla kobiet i mężczyzn, na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia.

3. MANICURE HYBRYDOWY

to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru do paznokci
i żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa-trzy tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia.

4. PARAFINA

Zabieg parafinowy jest dobrym rozwiązaniem dla osób z suchą skórą dłoni i stóp.   Zabieg parafinowy można wykonać nie tylko przy złym stanie skóry. Na zabieg parafinowy decydują się też osoby, które chcą opóźnić proces starzenia skóry, rozluźnić mięśnie czy rozgrzać stawy. Idealnie sprawdza się do zredukowania drobnych zmarszczek, odżywienia przesuszonej skóry poprzez wygładzenie i zmiękczenie oraz niwelacji przebarwień. Zabieg parafinowy wpływa bardzo korzystnie na słabe paznokcie. A wszystko to w bardzo krótkim czasie, gdyż już po pierwszym zabiegu zauważymy różnicę. Wykonanie takiego zabiegu parafinowego jest szczególnie polecane w okresie jesienno-zimowym, tak zwanym grzewczym, kiedy suche powietrze oraz mróz pogarszają stan skóry.

5. Elisium Flexy Gel

to innowacyjny produkt, który na zawsze zmieni metodę przedłużania oraz budowana paznokci. To połączenie żelu UV i akrylu, dzięki
czemu jest szybszy w aplikacji i bardziej gęsty, niż tradycyjny żel. Produkt łączy elastyczność żelu z trwałością akrylu.

6. Pedicure klasyczny

Pedicure kwasowy  to  sposób  piękne stopy bez zgrubiałego naskórka. Metoda jest coraz popularniejsza ponieważ działa szybko, jest bezbolesna i bezpieczna. Wykonany przy użyciu kwasów pedicure czyni stopy piękniejszymi i zdrowszymi. Zabieg, w porównaniu do tradycyjnego, mechanicznego pedicure jest dużo bardziej komfortowy, a efekty są bardziej trwałe.

Przebieg zabiegu:

– Pedicure klasyczny z odsunięciem i wycięciem skórek, opiłowaniem paznokci i nadaniem im kształtu.

– Nałożenie preparatu kwasowego na stopy i owinięcie ich folią.

– Usunięcie preparatu oraz wygładzenie stóp tarką/frezarką.

– Aplikacja nawilżającego i odżywczego  kremu do stóp.

– Malowanie paznokci odżywką/lakierem klasycznym/hybrydą – na życzenie.

7. MANICURE VINYLOWY

Lakier VINYL GEL 2 in 1 to nowoczesna formuła, która powstała, by zadowolić każdą kobietę, marzącą o idealnych paznokciach jak z salonu kosmetycznego.
Lakier Vinyl Gel łączy w sobie dwa produkty – lakier oraz top coat, czyli utwardzacz do paznokci. Lakier powstał w technologii lakierów winylowych – paznokcie
jak w przypadku hybryd, ale bez konieczności stosowania lamp UV. Dzięki tej nowej generacji lakierów, manicure staje się prostą i szybką czynnością. EFEKTY: Szybka i prosta aplikacja bez użycia lamp UV/LED i intensywny blask, który utrzymuje się ponad 7 dni.

8. UTWARDZANIE NATURALNEJ PŁYTKI

paznokcie stają się one mocniejsze (w konstrukcji), a lakier trzyma się na nich znacznie dłużej.
Zabieg wzmacniania płytki paznokciowej polega na nałożeniu bezpośrednio na płytkę żelu/akrylu/flexygel i utwardzeniu go w lampie UV lub akrylu. Jest to świetne rozwiązanie dla Pań,którym nie zależy na przedłużeniu paznokci, a  chciałyby by wyglądały one zawsze pięknie. Uzupełniamy lub robimy odnowę paznokci po 3-4 tyg od ich utwardzenia.
Po ściągnięciu paznokcie nie są zniszczone, ani osłabione.

9. Przedłużanie paznokci żelem, akrylem, flexygel

To idealna propozycja dla klientek z krótkimi, łamliwymi paznokciami. Żel zagwarantuje im utrzymanie manicure w wymarzonym stanie nawet przez kilka tygodni. Po tym czasie (który jest zależny od szybkości wzrostu paznokcia) można je ponownie uzupełnić i klientka znów będzie się cieszyć ich pięknym wyglądem. Dzięki metodzie żelowej możemy również naszej klientce przedłużyć paznokcie do upragnionej długości.